تماس با ما

با بیونیج تماس بگیرید

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، کوچه پنجم، پلاک 31-33

تلفن: 88511672-88511673

ارتباط شما با بیونیج برای ما مهم است. ما همه‌ی ایمیل‌های شما را می‌خوانیم و حتما در اولین فرصت به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.

بله، شامپوهای بیونیج با فرمولاسیون طبیعی، گیاهی، با احترام به طبیعت و فاقد هرگونه سولفات ساخته شده است.

بله، از مزایای مهم محصولات بیونیج، شامپوهای فاقد سولفات، الکل و پارابن است که برای شستشوی موهای کراتینه شده بسیار ضروری است.

بیونیج، دو محصول به‌صورت تخصصی برای کاهش و تقویت پیاز مو دارد که قابل استفاده برای انواع ریزش مو (تایپ زنانه و تایپ مردانه) است؛ و فقط بسته به نوع پوست سر و قدرت پاک‌کنندگی، باهم متفاوت هستند.
برای پوست سر چرب شامپو Folium و برای پوست سر نرمال تا خشک شامپو Energizing

توصیه می‌شود برای این نوع موها از شامپو Miracle استفاده کنید. این شامپو علاوه بر افزایش دوام و ماندگاری رنگ مو، به دلیل وجود روغن جوانه گندم و روغن‌های گیاهی‌ترمیم کننده؛ باعث‌ترمیم و تغذیه مناسب مو می‌شوند و همچنین مات و کدر شدن مو که در اثر رنگ و دکلره ایجاد شده را برطرف می‌کند.

برای تنظیم ترشح سبوم (چربی طبیعی پوست سر) شامپو تخصصی Fresh را توصیه می‌کنیم؛ که علاوه بر قدرت پاک‌کنندگی بالا، از خشکی ساقه مو جلوگیری می‌کند و باعث تنظیم ترشح سبوم می‌شود.

خیر، کلیه تست‌های محصولات بیونیج در محیط آزمایشگاهی انجام شده و اصلاً تست حیوانی ندارد.

با توجه به فرمولاسیون کاملاً طبیعی و گیاهی، افراد با انواع پوست و مشکلات پوستی مثل اگزما، آتوپیک، پسوریازیس و… می‌توانند با اطمینان خاطر استفاده کنند.

فرمولاسیون محصولات بیونیج کاملاً امن بوده و فاقد هر نوع مواد آسیب‌رسان و شیمیایی است که با اطمینان خاطر در دوران بارداری و شیردهی می‌توانید استفاده کنید.

برای اثربخشی بهتر توصیه می‌شود حداقل هفته‌ای ۳ بار استفاده شود.

فرمولاسیون این شامپو به‌گونه‌ای است که برای انواع شوره چرب یا خشک قابل استفاده است ضمن کاهش و درمان شوره مانع عود مجدد آن نیز می‌شود.
این شامپو برای انواع شوره چرب یا خشک قابل استفاده است و علاوه بر کاهش و درمان شوره، مانع عود مجدد آن نیز می‌شود.

تازه‌های بیونیج مگ

حضور برند بیونیج در گردهمایی صبحگاهی (مورنینگ) بیمارستان امام علی (ع)-مرکز بهداشتی درمانی ویژه کودکان شهر کرج

در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (ع) به عنوان بزرگترین بیمارستان دولتی استان البرز به ارائه بهترین خدمات تشخیصی، درمانی، آموزشی و پژوهشی می‌پردازد. پزشکان

ادامه مطلب »