درباره بیونیج​

زیبایی همراه با سلامتی همواره از نیازهای بشر و بخشی از فرهنگ غنی ما ایرانیان بوده است. برند بیونیج، در راستای تامین برترین محصولات بهداشتی، با ایمنی بالا و کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی توسط شرکت شبکه تجارت جهان گستر متولد شد.

تاریخچه

شرکت شبکه تجارت گستر با سابقه ۳۰ ساله در زمینه واردات محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله برندهای فیتو (Phyto) و موستلا (Mustela)، پس از اعمال محدودیت‌های واردات لوازم آرایشی-بهداشتی به کشور در سال ۱۳۹۸، تصمیم گرفت محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و مطابق با بالاترین استاندارهای جهانی برای پاسخ به نیازها و در شأن ملت ایران تولید کند.

در راستای دستیابی به این هدف ارزنده، مطالعات اولیه و همکاری با برترین و معتبرترین شرکت‌های فرانسوی و فرمولاتورهای مجرب آن‌ها، در دستور کار قرار گرفت و با همکاری گروه متعهد، علاقه‌مند و مشتاق ایرانی، «برند بیونیج» خلق گردید.

دسته‌بندی محصولات

محصولات بیونیج در سه دسته‌بندی مراقبت از پوست، مراقبت از مو و مراقبت از کودک و نوزاد تولید می‌شود.

از جمله محصولات این برند می‌توان به شامپو، ماسک مو، کرم تعویض پوشک و لوسیون بدن کودک اشاره کرد.

ویژگی‌های محصولات

آیکون پنجه گربه به معنای دوست دار حیوانات

عدم تست حیوانی

در مراحل تولید محصولات بیونیج، هیچگونه آزمایشی بر روی حیوانات انجام نشده است. همچنین، هیچ‌گونه ترکیب حیوانی در این محصولات وجود ندارد.

آیکون دوست داشتن محیط زیست

زیست تخریب پذیر

فرآورده‌های بیونیج به طور کامل زیست تخریب پذیر هستند؛ به این معنا که در طبیعت تجزیه می‌شوند و هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی‌رسانند.

آیکون بازیافت

بسته‌بندی قابل بازیافت

بسته‌بندی محصولات برند بیونیج قابل بازیافت است و پس از استفاده، وارد چرخه بازیافت می‌شود.

لوگو بدون سولفات

فاقد سولفات و پارابن

پارابن‌ها و سولفات‌ها دسته‌ای از مواد شیمیایی هستند که در برخی از محصولات آرایشی-بهداشتی استفاده می‌شوند. این مواد، برای سلامت پوست، مو و بدن عوارض بسیار دارند.

ایمنی

محصولات بیونیج برای تمام رده‌های سنی با وضعیت‌های مختلف قابل استفاده است. بنابراین، محصولات می‌توانند برای نوزادان و کودکان، افراد دارای پوست حساس و زنان باردار مورد استفاده قرار گیرند. 

خشکی پوست نوزاد
چشم انداز و آینده برند

چشم انداز

استقبال و رضایت گسترده مصرف‌کنندگان صادرات محصولات بیونیج را در چشم‌انداز شرکت شبکه تجارت جهان گستر قرار داده است.

بیونیج تنها به حفظ سلامت و افزایش رضایت نسل حاضر نمی‌اندیشد. هر گام این برند با نگاه به نسل‌های آینده به عنوان عزیزان نسل‌های کنونی، برداشته می‌شود.

روش تهیه محصولات

خوشبختانه با تلاش‌های بسیار برای راحتی مصرف‌کنندگان ایرانی، محصولات بیونیج در داروخانه‌های معتبر سراسر کشور موجود است. همچنین افرادی که به خرید محصول به صورت آنلاین علاقه دارند، می‌توانند محصولات را در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر آرایشی-بهداشتی مانند مانیما شاپ تهیه نمایند.